טיפול צמחי למגוון מחלות של הגוף והנפש

אחד הנושאים שעלו לכותרות במגוון רחב של היבטים מבוסס על הקשר החזק בין תפקודו של הגוף הפיזי לנפש. רופאים הן מהרפואה המערבית המסורתית והן מרפואת המזרח, מטפלים בשיטת טיפול צמחי, תזונאים ומומחי ספורט רבים טוענים כי ברגע שהנפש לא מאוזנת הדבר משפיע על הגוף הפיזי וגורם לקשת רחבה של מחלות ותסמינים רפואיים.

טיפול צמחי לאיזון גופני ורגשי

לא סתם מכנים לחץ וסטרס כמחלה הקשה ביותר של העידן המודרני וכגורם מרכזי לבעיות רבות כמו לחץ דם גבוה, כאבי ראש ומיגרנות, בעיות אורטופדיות, בעיות שינה, היווצרות של דלקות ועוד. נמצא כי טיפול צמחי באמצעות צמחי מרפא מסייע לטפל במגוון של מצבים רפואיים ומחלות, לאזן בין הגוף הפיזי לנפשי ותורם רבות לשיפור איכות החיים. היופי בטיפול צמחי הוא בכל שלרוב אינו מתנגש עם טיפולים אחרים או תרופות, אינו גורם לתופעות לוואי או תסמינים ובטוח לשימוש.

 

טיפול באמצעות צמחים – מה זה אומר?

טיפול צמחי מהווה חלק בלתי פרד מרפואת הצמחים הסינים שמקורותיה מתועדים בספרות כבר למעלה מ-2500 שנים. טיפול באמצעות צמחים מסייע לטפל במגוון רחב של בעיות ומחלות כמו למשל בעיות במערכת העיכול, פיברומיאלגיה, חרדה, לחץ, בעיות שינה, דיכאון, כאבי ראש, מיגרנות ועוד.

הטיפול הטבעי מצמחים ניתן למטופלים בכל העולם ובסין עושים בו שימוש במאות בתי חולים ברחבי המדינה. הצמחים נלקחים הן על ידי מטופלים אונקולוגים והן על ידי מטופלים המטו- אונקולוגיים במטרה לעלות או להפחית ספירות דם, לחזק את הגוף, לחזק את המערכת החיסונית, להפחית תסמינים כמו בחילות וכאבי ראש ותופעות הנגרמות ממתח או סטרס. על פי הרפואה הסינית בצמחי מרפא אנו עושים שימוש בכל חלקי הצמח כמו למשל קליפות של עצים, פירות, עלים, שורשים, זרעים, עשבים ועוד. רפואת הצמחים הסינית משלבת אלפי חומרים מהטבע.

 

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוכן עניינים

עוד בנושא