עוויתות בפנים – דרכי התמודדות, תסמינים ומה שביניהם

בין סוגי הטיקים הנפוצים ביותר ניתן למנות מצבים שונים של עוויתות בפנים. כפי שניתן להניח מהשם, מדובר בעצם על מצבים בהם קיימת תנועה בלתי רצונית שאינה נשלטת, אשר משפיעה על חלק מאזור הפנים. עיוותים אלו אינם נוחים בלשון המעטה, והם עלולים להשפיע לרעה על אורח החיים של האדם שסובל מהם, בעוד כי הם גם עלולים להשפיע על הדימוי העצמי של אותו אדם מאחר ולא תמיד קל להיות בסביבת אנשים בצל אותם טיקים, בייחוד במצבים בהם לא שולטים עליהם כלל ולא יודעים כיצד להתמודד איתם. אז איך מתמודדים עם עוויתוחת בפנים ומה עוד חשוב לדעת על נושא זה? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות.

 

מה עושים עם עוויתות בפנים?

לפני שאתם מחפשים אחר מקור מידע איכותי על נושא זה כפי שתוכלו לעשות בעת ביקור באתר.tics.co.il, בוודאי אתם שואלים מה ניתן לעשות עם עוויתות בפנים. ובכן, התמודדות עם מצב שכזה היא אינה דבר של מה בכך, בייחוד כאשר מדובר על עוויתות בקרב ילדים. חשוב להדגיש בראש ובראשונה כי כל הורה שהילד שלו מתמודד עם עוויתות בפנים אמור להראות רגישות למצב ולהתנהל בצורה שקולה, מתונה ומתחשבת. במקרים מסוימים, טיקים עלולים להחמיר בהינתן תחושות של לחץ ומבוכה. לפיכך, הרי שעל ההורים להתייחס לנושא בצורה רגישה ומתחשבת, זאת על מנת שחלילה לא יחריפו את הקושי בהתמודדות על הילד.

 

 

האם יש איך לטפל בבעיה?

חשוב מאוד לציין כי קיים מגוון רחב מאוד של אפשרויות טיפול באשר למקרים שונים של עוויתות בפנים. ניתן למנות בין היתר גם טיפולים ייעודיים שמטרתם העיקרית היא לשמש מענה עבור הבעיות הרחבות והשכיחות ביותר של טיקים ותסמונת טורט. לשם כך, כדאי לחפש אחר מרכז טיפול אמין ומנוסה שבמסגרתו מוצעים מספר טיפולים שונים, כמו למשל פתרונות המבוססים על עקרונות הרפואה המשלימה ובפרט על תורת הרפואה הסינית. צמחי מרפא, טיפול דיקור סיני, התאמה אישית של תכנית תזונה ועוד – כולם עשויים לבוא לידי ערך בהתמודדות עם תופעה זו. 

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
תוכן עניינים
עוד בנושא
פסוריאזיס

עולם הרפואה מכיר כיום במגוון רחב של מחלות עור ויש אנשים שהמגע השוטף של העור שלהם עם האוויר

טיפול בדלקות פרקים

הפרקים או המפרקים, הם אזורים בגוף שבהם יש נקודות חיבור בין שתי עצמות. לחיבור זה יש חשיבות גבוהה

רכישת קישורים
מעוניינים לכתוב לנו לאתר?