טיפול הילינג – כל מה שצריך לדעת

תחילה, יש לציין כי המפתח לטיפול ההוליסטי מתבסס על עבודה של איזון הגוף והנפש, בעזרת איזון של מרכזי האנרגיה בגוף. למעשה, על פי שיטת ההילינג, גוף האדם מהווה מכלול שלם שקשור לנפש בקשר ישיר. כמו כן, בעת בה אנו ניחנים בפני בעיה מסוימת, בין אם מדובר על בעיה גופנית ובין אם מדובר על בעיה נפשית, עולה הצורך להביא את הגוף לאיזון במטרה לפתור את הבעיה. במילים אחרות – טיפול הילינג מתמקד באיזון בין הגוף לנפש, במטרה לרפא או לחילופין להקל על מגוון בעיות. כמו כן, בדומה לשיטת טיפול הנקראת רפואת תדרים, גם בטיפול הילינג קיים שימוש רב בצבעים שכן, הצבעים הם למעשה תדרים אשר מבטאים דברים רבים, הן את הרובד בו טמונה הבעיה והן את הריפוי הנדרש. 

 

הגוף האנרגטי שנמצא בתוכנו

כפי שבוודאי כבר הספקתם להבין, טיפול הילינג הוא למעשה טיפול הוליסטי ששם דגש על איזון שכן, התורה ההוליסטית מתבססת על העובדה כי לכל אחד ואחת מאיתנו יש גוף אנרגטי שמבצע חיבור בין הגוף לנפש, בעוד כי המערכת הייחודית הזו פועלת גם בתוך וגם מחוץ לגוף, ואותו גוף אנרגטי הוא זה שמבצע את החיבור בין העולם הגשמי לעולם הרוחני. מדובר על כוח החיים, ובעת בה אנו מצליחים ליצור איזון בחיים שלנו, הרי שמיד נרגיש יציבים ואנרגטיים. למעשה, כאשר אנחנו יוצאים מאיזון, הרי שמיד נתחיל לחוות רגשות שליליים שימשיכו להוציא אותנו מאיזון. למרבה הצער, ישנם לא מעט מצבים בעידן המודרני של היום, בהם אנו עשויים לחוות חוסר איזון, או לחילופין חסמים כאלו ואחרים שמעכבים אותנו. בעקבות זאת, המערכות שלנו מתחילות לצאת מאיזון, ואנחנו מתחילים להרגיש את השיבוש. 

 

 

טיפול הילינג – כיצד הוא מתבצע?

אז כיצד ניתן לתקן מצב של חוסר איזון באמצעות טיפול הילינג אתם שואלים? ובכן, התשובה טמונה באופן ביצוע הטיפול. למעשה, במסגרת הטיפול, שוכב המטופל על שולחן טיפולי, כאשר מעביר המטפל את ידיו מעל לגופו של המטופל, כאשר המטרה המרכזית היא לזהות חסימות אנרגטיות וכן גם עלייה או לחילופין ירידה באנרגיות של המטופל. למעשה, מעבר הידיים מעניק למטופל את האפשרות להרגיש חום או קור, אשר מעידים באופן ישיר על תהליכים אנרגטיים שונים בגוף שכן, כל תחושה שהמטפל מרגיש מעידה על מצב אנרגטי משתנה בגוף, בעוד כי לכל מצב יש הסבר מסוים לקיומו. 

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
תוכן עניינים
עוד בנושא
איך להפסיק התמכרות

התמכרות היא מצב גופני מאד בעייתי שבו הגוף מרגיש שהוא צריך, לצורך קיום ממשי ויומיומי חומר מסוים. באופן

פסוריאזיס

עולם הרפואה מכיר כיום במגוון רחב של מחלות עור ויש אנשים שהמגע השוטף של העור שלהם עם האוויר

טיפול בדלקות פרקים

הפרקים או המפרקים, הם אזורים בגוף שבהם יש נקודות חיבור בין שתי עצמות. לחיבור זה יש חשיבות גבוהה

רכישת קישורים
מעוניינים לכתוב לנו לאתר?