צמחי מרפא למגוון בעיות, מחלות ותסמינים

שימוש בצמחי מרפא ופורמולות צמחים טבעיות מסייעות לנו לטפל ואף לרפא מגוון רחב של בעיות רפואיות ומחלות. מדובר לרוב בפורמולות מרוכזות ואיכותיות. הרי כולנו יודעים כי לצמחים מסוימים יש תכונות ורכיבים פעילים התורמים לתהליכי ריפוי בין אם זה הכורכומין הידוע בהיותו נוגד דלקת עוצמתי, השום הנחשב לאחד מנוגדי החמצון החזקים של הטבע או זרעי אשכולית הידועות כמצוינות למצבים בריאותיים שונים הקשורים למערכת העיכול.

 

על צמחי מרפא ורפואה טבעית

השילוב בין רפואה טבעית לצמחי מרפא הוא שילוב מנצח. אנו רואים פעם אחר פעם כיצד הדיקור הסיני התורם להנעת תהליכים אנרגתיים גופניים ואיזון פיזי ביחד עם צמחי המרפא תורמים למטופלים רבים בכל העולם ומפחיתים בצורה ניכרת תסמינים ותופעות לוואי מסוגים שונים. לעולם הרפואה הטבעית נכנסים מגוון של סוגי טיפול כאשר הרעיון הוא תמיד לשפר את הבריאות ואת איכות החיים של המטופלים. כן חשוב לשים דגש על חומרי גלם איכותיים כדי שלכל צמח תהיה את ההשפעה הייחודית שלו על תהליך הריפוי.

צמחי מרפא בשילוב רפואה טבעית הסוד להצלחה

הסוד להצלחה בשילוב המדהים הזה טמון קודם כל באבחון. ברגע שמאבחנים את הבעיה ממנה המטופל סובל בצורה יסודית, מקצועית ונכונה, הרבה יותר קל לבנות תכנית טיפול מתאימה.

 

חשוב שהמטופל יציג בפני המטפל את כל התסמינים והבעיות הרפואיות מהם הוא סובל במהלך חיי היום יום שלו- החל ממתחים וכעסים, רגשות שליליים או חוסר בטחון ועד בעיות שינה ועוד, אבחונים ובדיקות מהרפואה הקונבנציונלית, רגישויות למיניהן וכל מידע רלוונטי אחר. לאחר מכן ניתן יהיה לשלב בין טיפול מעולם הרפואה המשלימה כמו דיקור, שיאצו, טווינא, כוסות רוח לבין תמצית צמחים ייחודית אשר מיוצרת בהתאמה אישית לפי הצרכים והמאפיינים הפיזיים והנפשיים של המטופל. בנוסף, חשוב מאוד שתהליך הייצור של הפורמולה יהיה איכותי ומבוסס על רכיבים איכותיים.

 

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוכן עניינים

עוד בנושא
מהו רישיון רפואי ?

אם שמעתם את הביטוי רישיון רפואי ותהיתם מה בדיוק הוא כולל נסביר לכם כאן מהו רישיון רפואי. בישראל

זכויות נפגעי עבודה

רובנו עובדים קשה, חלקנו קשה מאוד. נותנים מעצמנו, משקיעים, עושים את כל המוטל עלינו, ממלאים את החובות שלנו.