השכרת ציוד לרופאים – אוהלים למתחמי בדיקות, ועוד

המציאות בעולם הרפואה השתנתה בחודשים האחרונים עם התפרצותו של נגיף הקורונה שהגיע אלינו מן המזרח. כתוצאה מכך עלה הצורך בציוד רפואי על מנת להתמודד עם הנגיף כמו למשל ציוד לאבחון חולים חדשים. אחד הדברים שאנו רואים כמעט בכל מקום היום במסגרת השכרת ציוד לרופאים הוא אוהל להשכרה עבור בדיקות על מנת לבצע בדיקות קורונה. בתי חולים רבים וקופות החולים הקימו מתחמי אוהלים בהם ניתן לבצע בדיקות בצורה מהירה ויעילה. מדובר בסוג של אוהלי שדה אותם ניתן להשכיר מגורמים רפואיים שונים על מנת לעשות סדר בתהליך הבדיקה ולשמור על סביבת עבודה סטרילית ונוחה.

 

השכרת ציוד לרופאים – אוהלי בדיקה

ניתן לעשות את הבדיקה באוהל במגוון רב של דרכים כאשר ישנם מתמחים בהם עוברים עם הרכב דרך האוהל, מבצעים את הבדיקה ולאחר הבדיקה ממשיכים לנסוע ברכב בלי לצאת מן הרכב כלל במהלך התהליך. מעבר לכך, ישנם מתחמי אוהלי בדיקה בהם מגיעים האנשים ברגל, מבצעים את הבדיקה ומקבלים תשובה במקום לאחר מספר דקות.

מה חשוב במתחמי בדיקה?

לאחר שהחלטנו לשכור אוהל רופאים על מנת לבצע בדיקות עלינו להקפיד על מספר דברים חשובים. קודם כל חשוב לציין שזהו מתחם רפואי לכל דבר ועניין למרות שהוא אינו חלק אינטגרלי מקופת החולים או מבית החולים ולכן יש לשמור על כללי הגיינה וסטריליות מחמירים. מעבר לכך יש לשמר על הבדיקות בצורה קפדנית מאוד על מנת שלא למנוע בריחה של הזיהום לדוגמא. כמו כן יש להקפיד על הסדר והארגון כמו בכל מתקן רפואי אחר כאשר על הציוד ועל המגירות להיות מסומנים בתווית שאומרת מה מכילה כל מגירה.

 

השכרה של אוהל בדיקות הופכת את תהליך הבדיקה למוגן ובטוח יותר היות והיא מבוצעת במתחם נפרד וייעודי לכך, הרחק מכלל החולים, המחלקות או המתקנים הרפואיים. באוהלים יפעלו רופאים מומחים, אחיות, וכל מי שיש לו רשיון להחזיק ולהפעיל ציוד רפואי בלבד.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוכן עניינים

הנקראים ביותר