זה לא פקס, זה המאדה שכולם מדברים עליו- הכירו את פקס 3

תרבות האידוי ורכישת מוצרי העישון הנלווים שאינן סיגריות תופסות תאוצה רבה בשנים האחרונות וראיה לכך הן חנויות הרחוב ודוכנים רבים בקניונים המוכרות את אותם מוצרים. מעבר לכך שאידוי של אותם מוצרים הוא הרבה יותר נעים לנו וגם לסביבה שלנו, מדובר במכשירים שעוזרים לאלו מכם שרוצים להיגמל מעישון להפחית משמעותית את כמות העישון היומית שלכם ומעבר לכך לעבור למוצר בריא הרבה יותר. כיום ישנם הרבה מאוד מוצרי אידוי בשוק כאשר באמצעותם ניתן לאדות מוצרי טבק שונים, תמציות צמחים ועוד. אז אחרי שענינו על השאלה למה אנשים מעשנים מלכתחילה, הגיע הזמן לשדרג את החוייה הזו- באמצעות מכשיר פקס 3.

 

וופורייזר פקס 3

אחד ממכשירי האידוי הפופולריים ביותר כיום הוא הוופורייזר פקס 3 שהוא עצם פיתוח של מכשיר האידוי pax 2. כיום לאור התחרות הרבה בשוק ניתן להשיג מכשיר אידוי pax 3 במחיר משתלם מאוד במיוחד כאשר רוכשים אותו כחלק ממבצע או בחנויות אינטרנטיות. לפאקס 3 יש הרבה מאוד יתרונות, כאשר קודם כל בניגוד לכל מכשירי האידוי האחרים הוא מאוד קטן ואלגנטי עם סוללה קטנה מאוד ולכן גם נוח להחזיק אותו בכף היד וגם נוח לאחסן אותו בכיס המכנס או בכל תיק קטן עימו אתם מסתובבים. כמו כן המשקל שלו מזערי ובקושי תרגישו אותו כאשר תסתובבו עימו.

מעבר לכך, למכשיר פקס 3 יש יתרונות פונקציונליים רבים כאשר אורך חיי הסוללה שלו ארוכים מאוד, יש לו ארבע דרגות חימום שונות למיצוי מיטבי של תמציות רבות יותר וזמן החימום שלו הוא כ-15 שניות. בנוסף לכל אלו יש לפאקס 3 חיבור בלותות׳ שמתחבר עם המכשיר הנייד שלכם באמצעות אפליקציה כך שניתן לשלוט עליו בקלות רבה ובצורה נוחה דרך הסמרטפון.

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
תוכן עניינים
עוד בנושא
איך להפסיק התמכרות

התמכרות היא מצב גופני מאד בעייתי שבו הגוף מרגיש שהוא צריך, לצורך קיום ממשי ויומיומי חומר מסוים. באופן

רכישת קישורים
מעוניינים לכתוב לנו לאתר?