תרופות סבתא

תרופות סבתא הן תרופות שיש בהן כוח אמיתי לסייע בהקלה במגוון רחב של מצבים או בעיות בריאותיות, שכן הן מסתמכות על ידע וניסיון על ידי אינספור אנשים לאורך הרבה מאד שנים. הרציונל מספר שתחילת דרכן של תרופות אלה בימים או תקופות שבהם לאנשים לא הייתה גישה לשירותי רפואה ובריאות מתקדמים ואיכותיים והם היו צריכים להסתמך בעצמם על מרכיבים או מוצרים שרקחו לבד. כך הצלחה או אי הצלחה של תרופה זו או אחרת עברו מפה לאוזן ותרופות נכונות ומוצלחות עברו כתורה שבעל פה לאורך הדורות, עד ימינו אנו. כיום לתרופות אלה יש מקום של כבוד, שכן יש מחלוקת ידועה ומוכרת בנוגע להצלחה של טיפולים או תרופות קונבנציונליים ובכל מקום שבו מעוניינים לנסות דרך ריפוי או טיפול אחרת – תרופות הסבתא נכנסות לתמונה.

 

מדוע תרופות סבתא נחשבות למוצלחות?

יש את העניין האישי של קרבת אדם לסבתו כאשר מדובר בתרופה שהיא מעבירה בעצמה בין הדורות או אפילו אם מדובר על אדם אחר שמשתף בהצלחה על תרופת סבתא זו או אחרת לבעיות שונות. יש משהו מרגיע בידיעה שתערובת של מרכיבים או רעיון שלא חושבים עליו הוא מה שיביא את ההקלה על כאב או מחלה ולא יהיה צורך לעשות שימוש גם בתרופות קונבנציונליות או פעולות פולשניות לשם ההחלמה המלאה. פורטל של תרופות סבתא כמו savteva.co.il יכול להציע מגוון רחב של רעיונות לתרופות שכאלה בחלוקה של מצבים בריאותיים או מערכות הגוף. כך יכול החולה למצות את כל האפשרויות לריפוי אשר עומדות בפניו לפני שישקול לפנות לפעולה כירורגית פולשנית או לנטילת תרופות שבעיניו הן בעייתיות. במקרים רבים אפשר יהיה לגלות שתרופות הסבתא נכונות ומתאימות והן מביאות לכדי ההקלה הנדרשת לפחות לקיום נוח של שגרת היומיום.

 

 

מתי אפשר וכדאי לבדוק את האפשרות של תרופת סבתא?

יש מגוון רחב של מצבים, כאבים או מחלות שכדאי בהם לכל הפחות לבדוק את האפשרות לפנות לעזרתן של תרופות סבתא. שפעת, חום נמוך, צינון ואפילו מצבים מורכבים מאלה כמו אבנים בכליות, דלקת בעיניים ועוד. בהרבה מאד מקרים מקורן של תרופות הסבתא באנשי רפואה שסייעו לחולים לפני שמערכת הבריאות והרפואה התבססה במדונות שונות ולכן אין מדובר חלילה במרכיבים שעלולים לסכן את הבריאות. המוטו העיקרי של כל מה שקשור בתרופות סבתא הוא שאין הן יכולות להזיק אך בהחלט יש בכוחן לרפא או להקל על כאבים. מכאן ששווה לכל הפחות לנסות ובמידה ולא מתקבל המענה הדרוש למצב הבריאותי המדובר – תמיד אפשר לפנות לקבלת עזרה של הרפואה הקונבנציונלית.

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
תוכן עניינים
עוד בנושא
איך להפסיק התמכרות

התמכרות היא מצב גופני מאד בעייתי שבו הגוף מרגיש שהוא צריך, לצורך קיום ממשי ויומיומי חומר מסוים. באופן

רכישת קישורים
מעוניינים לכתוב לנו לאתר?