שיפור זכרון בילדים באמצעות משחקי לימוד אנגלית לילדים

הורים רבים מאמינים כי יש חשיבות מאוד גבוהה ומגוון של יתרונות ללימוד הילדים אנגלית כבר מגיל צעיר. באמצעות משחקי זכרון באנגלית ניתן ”להרוג שתי ציפורים במכה אחת“ – גם לחשוף אותם לאחת השפות הכי חשובות בעולם וגם לשפר להם את הזיכרון. דרך רשת האינטרנט אנו יכולים לרכוש משחק זיכרון לילדים המשלב אותיות צבעוניות, מילים וציורים. דרך המשחק הילדים לומדים את אותיות ה- ABC גם הגדולות וגם הקטנות די בקלות, משחקים ומשמיעים אחד לשני את שמות האותיות ולומדים כיצד עליהם לבטא את האותיות בשפה האנגלית. ניתן וחשוב להשלים את החוויה גם באמצעות דפי עבודה באנגלית לחיזוק ותרגול.

 

מהם היתרונות של משחק הזיכרון ללימוד אנגלית?

  1. אות גדולה ואות קטנה מה ההבדל? אחד האתגרים שקיימים בלימוד שפה האנגלית אצל ילדים הוא ההבדלים בין האותיות הקטנות לגדולות. באמצעות משחק קליל וכיפי הילדים מבינים את המשמעות של האות הגדולה לעומת הקטנה.
  2. מעשיר את האוצר מילים – דרך חווית המשחק הילדים לומדים ונחשפים לעוד ועוד מילים דרך קבוצות מילים כמו למשל כלי תחבורה, פירות וירקות, בעלי חיים, מזג אוויר ועוד. ככל שהילדים מאתרים כמה שיותר זוגות של מילים או אותיות, ככה הם לומדים יותר מילים הנחקקות בזכרונם.

  1. משפר את הביטחון והדימוי העצמי – אין כמו תחושת הצלחה ומסוגלות לשיפור הביטחון של הילד. במשחק זיכרון קליל וכיפי כל ילד יכול לנצח בלי קשר לרמה שלו.
  2. מעודד סקרנות – משחקי קופסא לילדים מעודדים את הסקרנות של הילדים ותורמים רבות ליצירת עניין ללימוד השפה האנגלית בכל גיל. באופן כזה הילדים שואלים שאלות ונוצר שיח שלם סביב הנושא.
  3. גיבוש – במקום להיחשף כל הזמן למסכים, משחקי קופסא מאפשרים לכל המשפחה לשבת יחד, לשחק, לחזק מיומנויות למידה, להתנסות, וזה בהחלט זמן איכות ששווה לשמור עליו.

 

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוכן עניינים

עוד בנושא