סיגריה אלקטרונית – פחות מזיקה, יותר בריאה לכולם

בשנים האחרונות, הרבה מאוד אנשים בוחרים לעשות שימוש בסיגריות אלקטרוניות וזונחים את הסיגריות הרגילות. לכך יכולות להיות לא מעט סיבות. הראשונות שבהן אלה הסיבות הבריאותיות – הפחתה משמעותית ככל האפשר של הכנסת חומרים רעילים ומזיקים לבריאות, כפי שהם קיימים בסיגריות הרגילות. דבר נוסף שמאפיין את הסיגריות הרגילות הוא העישון הפסיבי – כלומר העשן שנאלצים להכניס לגוף שלהם אלה שעומדים ליד המעשן ואפילו לא מעשנים בעצמם.
הסיגריה האלקטרונית פותרת גם את הבעיות של האנשים האלה ויש בה הרבה מאוד יתרונות ביחס לסיגריות הרגילות. כדי להבין את היתרונות צריך להבין, קודם כל, את אופן הפעולה של הסיגריות האלקטרוניות, אשר פועל כמו מכשירי אידוי קנאביס. כך גם ניתן יהיה להבין למה הן כל כך פופולריות.

כיצד פועלת סיגריה אלקטרונית?

הסיגריה האלקטרונית מבוססת על גוף חימום קטנטן שנמצא בתוכה ובעזרתו היא מחממת לכדי אידוי את החומרים שמוכנסים לתוכה: נוזלי אידוי בטעמים שונים או עלי טבק או קנאביס מיובשים וטחונים. עבור המעשן תתקבל התחושה של העשן בפה בדיוק כפי שהוא רגיל או שהוא יחוש את הטעם של נוזל האידוי שאותו בחר. העשן שיוצא מהסיגריה האלקטרונית עדין ודליל ומתפוגג מיד – ומכאן שהוא לא נספג בבגדים ולא מורגש על ידי אנשים שנמצאים בסמוך לאדם שמעשן. לא יהיה ריח של סיגריות או של עשן, יתכן אפילו שהריח יהיה של פרי, ריח שמקורו בנוזל האידוי ובעצם אי אפשר יהיה לנחש שיש בקרבת מקום אדם שמעשן.

עבור המעשן יתקבלו אותן התחושות כפי שהוא רוצה ורגיל, אך הסביבה לא תרגיש בכך. כמובן שהסיגריות האלקטרוניות נעדרות את החומרים שנחשבים לרעילים ומזיקים לבריאות. מעבר אל סיגריות אלקטרוניות הוא צעד חשוב ומשמעותי בדרך אל גמילה מסיגריות.

סיגריה אלקטרונית
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוכן עניינים

עוד בנושא