על צרכנות בעולם רוחני והשילוב שלה עם תפילה והתרוממות רוח

עולם הצרכנות אינו פוסח גם על עולם היהדות עם מאות רב של מוצרים שמאפיינים את היהדות ועולם התורה. חלק מהמוצרים הללו אנו יכולים לראות בבתים של אנשים דתיים ושומרי מסורת בעוד שחלק אחר מן המוצרים אנו נראה בשימוש בבתי הכנסת השונים. כמו בכל תחום המוצרים נחלקים לכאלה שמיועדים לשימוש אישי ולכאלה שמיועדים לשימוש הציבור. אחד מאותם מוצרים ייחודיים שנפוצים מאוד לשימוש אישי הוא אוחז תפילין. קיראו על הדרך בה משתבלת צרכנות בעולם רוחני – העולם היהודי.

 

צרכנות בעולם רוחני – אוחז התפילין

אוחז התפילין, או בשמו המקוצר אות, הוא למעשה כלי עזר שמסייע לנו לבצע את מצוות הנחת תפילין הלכה למעשה בצורה פשוטה ומהודרות. אוחז התפילין מהדק את הקצה של רצועות התפילין במהלך התפילה, לאחר שקשרנו את הרצועה סביב היד שלנו. הוא עשוי עור בהמה ומיוצר בצורה נוחה כדי שיהיה נוח לכף היד שלנו לאחר ששמנו אותו על ידנו. בתוכו יש שני מגנטים שדואגים לכך שהוא ישאר במקום בו שמנו אותו וימנע מהקשירה של רצועות התפילין להיפרם. זהו מוצר אידיאלי עבור כל נער שזה עתה התחיל להניח תפילין וקשירת התפילין עוד חדשה לו.

היתרונות של שימוש באות

ישנם מגוון רב של יתרונות של שימוש באוחז תפילין כאשר בראש ובראשונה הנחת התפילין הופכת למהודרת יותר, שכן הנער נראה במיטבו לאחר שקשר את התפילין סביב ידו והן לא נפרמות תודות לאוחז התפילין. מעבר לכך הנער יכול להשקיע את כל כולו בתפילה וברוחניות, והוא לא עסוק בדברים אחרים כמו סידור הרצועות של התפילין שכל הזמן עלולות להיפרם. מעבר לכך, אוחז תפילין אחראי על כך שהרצועה של התפילין לא תיקרע או תיסדק על ידי קשר ואז התפילין יהיו פסולות משימוש תודות לצורה העדינה בה הוא אוחז בתפילין.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוכן עניינים

עוד בנושא