טיפול בפרחי באך – לריפוי טבעי של הגוף והנפש

טיפול בפרחי באך – מה כל כך מיוחד בו?

טיפול בפרחי באך הוא טיפול שמתאים לכולם וזה בעצם היתרון הבולט ביותר של התמציות המכונות גם ”תמציות הפלא“. נשים בהריון, ילדים, אנשים שנוטלים תרופות או נמצאים בטיפול אחר, מי שמחפש אחר טיפול טבעי בדכאון למשל, ואפילו בעלי חיים יכולים להיעזר בטיפול הזה. טיפול בפרחי באך מתחלק לכמה סוגים:

 

  1. טיפות שלוקחים דרך הפה
  2. ספריי
  3. קרם שמאפשר לעסות אזורים כואבים או דלקתיים

מאיפה הגיעו אלינו פרחי הבאך?

דוקטור אדוארד באך האמין שהאדם הוא כמו קליפה של בצל. כלומר שכל שכבה שעוטפת את הבצל מדמה באיזו שהיא צורה את הגוף שלנו. בתהליך התאמת הטיפול והרכבת הפורמולה המתאימה אנחנו לא הולכים פנימה ובודקים את העבר שלנו ושואלים למה אני סובל מהתקפי חרדה, מדיכאון, או למה אני מתקשה להסתגל לסיטואציה חדשה או למה כואב לי הראש אלא אני בודק מה קורה כאן ועכשיו.

 

הטיפול הוא מלמעלה למטה ולא מלמעלה למטה. ברגע שאדם שתלטן או קמצן או רגזן, המקום הזה מתרפה ומפנה מקום לשכבה העמוקה הבאה יותר. כל פעם יצוץ משהו עמוק ואנחנו רק מקבלים מידע כללי לגבי המטופל ומשם מתקדמים.

האם יש קשר בין אמונה לבין טיפול בפרחי באך?

הרבה פעמים אנשים אומרים ”אני לא מאמין בזה“ אז למה לי לנסות. ובכן, אין בכלל קשר בין אמונה לבין טיפול בפרחים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לנסות ולראות אם זה עובד לכם ואם אתם מרגישים שיפור במצב.

 

למי זה מתאים?

לכל מי שמרגיש שהוא בסיטואציה בעייתי בחיים שלוף סובל מחרדות, מחפש טיפול בהפרעות קשב וריכוז, בעיות שינה, טיפול בכעסים ועוד. כל מצב שהוא כאן ועכשיו, פעולות דחופות שאנחנו לא יכולים לדחות וזה בעצם כל הרעיון של הטיפול הנ"ל. כל סיטואציה שאתם מרגישים שחוסמת אתכם להגיע לאנשהו יכולה להיות מטופלת בעזרת פרחי באך.

 

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוכן עניינים

הנקראים ביותר