חם מהתנור! טיפול בכעסים – השיטה הטבעית

טיפול בכעסים – טבעי, ללא כדורים וללא תופעות לוואי

כעס יכול לפגוע בתפקוד היומיומי שלנו, בעיקר כאשר מדובר בדפוס התנהגות קבוע. הרי כולנו כועסים מדי פעם, לכולנו יש את הטריגרים שלהם לכעס, אצל חלקנו זה צץ יותר ואצל חלקנו פחות. העניין הוא, שכאשר הכעס גורם לנו לצאת מאיזון ואנו מוצאים את עצמנו נכנסים לסוג של לופ כעס שקשה מאוד לצאת ממנו ומתחילים להאשים את עצמנו ואת הסביבה שלנו, שווה מאוד לשקול טיפול בכעסים, רגע לפני שנזדקק לתרופות או אשפוז פסיכיאטרי.

 

טיפול בכעסים באמצעות פרחי באך

טיפול בכעסים באמצעות פרחי באך הוא למעשה טיפול טבעי ממוקד המסייע לנו לשלוט בכעסים שלנו. הוא עוזר לנו להבין איך אנחנו יכולים לאזן את הכעס ולהתמודד מבפנים עם הסיבות הגלויות והנסתרות.

 

למעשה, בדרך לא מודעת אך מודעת אנו מקבלים את היכולת לשלוט בכעס ללא לקיחת תרופות או חומרים ממכרים אחרים וללא תופעות לוואי, זאת בשונה משיטות טיפול רבות אחרות. הטיפול הופך להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו ולא דורש שום דבר מיוחד. פשוט לקחת את הטיפות באופן יומיומי ורצוף.

איך זה עובד?

לפרחי הבאך המורכבות מ-38 תמציות מרוכזות יש את היכולת להפגיש אותנו עם האני הפנימי שלנו. 3שם בעצם מתחיל המפגש שלנו עם הכעס. 8 התמציות הללו בעצם מייצגות מגוון של טיפוסים הקיימים בבני האדם בכל מיני אופנים. הטיפול עוזר להעלות את רמת המודעות של המטופל ולאפשר לבוא להביא את עצמו למקום טוב יותר בו הוא קודם כל מודע לכעס ואז הוא בוחר את דרך ההתמודדות שלו.

 

הרי הכעס, הוא בעצם סוג של מנגנון הגנה. כשאנו נמצאים בסוג של מורכבות עם הזהות הפנימית שלנו, הכעס יוצא החוצה בכל מיני סיטואציות שאנחנו פוגשים בין אם זה דרך חוויות ובין אם דרך אנשים. הכעס יושב לרוב על רגשות משניים אחרים ולכן ברגע שאנחנו מזהים את המקום שלו, הרבה יותר קל לשים את האצבע ושם לטפל.

 

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
תוכן עניינים
עוד בנושא
רכישת קישורים
מעוניינים לכתוב לנו לאתר?