דיקור סיני עבודה של מחטים קטנות וזרימה גדולה

בשנים האחרונות דיקור סיני הפך לשיטת טיפול מאוד פופולארית. קיימת עליה בביקושים לטיפולים, עליה בכמות המטפלים שמסיימים בהצלחה את ההכשרה לצד עליה בקליניקות שנפתחות ברחבי הארץ. דיקור סיני או בשמו המסורתי אקופונטורה, זו שיטת טיפול המגיעה מסין העתיקה ובה עושים שימוש אלפים של שנים. המטרה העיקרית של שיטה זו היא למעשה לאזן בין הגוף הפיזי לנפש. על פי המסורת הסינית העתיקה בגוף יש אנרגיה הנקראית צ‘י ומה שהדיקור בעצם עושה זה להניע את הגוף, להשיב לו אנרגיה, להזרים דם וחמצן דרך אותה אנרגיית צ‘י.

 

יתרונות הטיפול בעזרת דיקור סיני ואיך זה עובד?

המטפל הידוע אורי אלטר מספר כי מה שיפה בדיקור הוא שלכל אחד יבחרו נקודות דיקור שונות לגמרי בהתאם למצבו הפיזי, הנפשי והרגלי החיים שהוא יצר לעצמו. ברוב המקרים טיפול נמשך בין 40-60 דקות ויש מטפלים שמשלבים שיטות טיפול נוספות כמו למשל רפואת צמחים ושיאצו. המחטים מגרות באופן עדין מאוד ובאפקטיביות גבוהה נקודות ספציפיות על פי תכנית שנקבעת מראש. מדובר בטיפול שמוכיח את עצמו פעם אחר פעם, טיפול סופר יעיל שמאפשר לנו לוותר על תרופות שונות כמו משככי כאבים למשל. הדיקור תורם לחיזוק של מערכת החיסונית שמטרתה בעצם לרפא את הגוף ולהתמודד עם בעיות שונות בזכותו של הגוף ולא בזכות התרופות שאנו לוקחים. ניתן לשלב דיקור בטיפול הומאופתיה למבוגרים.

הדיקור הסיני מגובה בעשרות אלפי מחקרים שהתבצעו בכל העולם והוא יעיל לטיפול במגוון רחב מצבים כמו דלקות פרקים, כאבים כרוניים, בעיות ודלקות במערכת העיכול, מיגרנות וכאבי ראש, בחילות, בעיות אורטופדיות מסוגים שונים, בעיות שינה, לחץ, סטרס, דלקות אוזניים, שפעת ועוד. הטיפול מתאים לכולם מתינוקות ועד קשישים והוא אינו גורם לתופעות לוואי או תסמינים.

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
תוכן עניינים
עוד בנושא
איך להפסיק התמכרות

התמכרות היא מצב גופני מאד בעייתי שבו הגוף מרגיש שהוא צריך, לצורך קיום ממשי ויומיומי חומר מסוים. באופן

רכישת קישורים
מעוניינים לכתוב לנו לאתר?